E-mail:    


Od 2004 roku nasza firma posiada własne przedstawicielstwo w Moskwie, które wykonuje większość oferowanych usług oraz reprezentuje interesy naszych klientów w Rosji.

Wygodna lokalizacja biura (śródmieście Moskwy, w pobliżu dworca Kijowskiego, dzielnicy Moscow City, targów międzynarodowych "Expocenter" i Kutuzovskiego prospektu - zachodniej trasy M1) umożliwia komfortową pracę i szybki dojazd klientów i pracowników.

W sąsiednich budynkach mieszczą się następujące placówki: kilka banków, urząd pocztowy, biuro notarialne, restauracja, kilkanaście sklepów i punktów fast food. W pobliżu są 3 stacji metra, kilka przystanków autobusowych i dworzec kolejowy. Dojazd do Kremla (centrum Moskwy) poza godzinami szczytu zajmuje nie więcej niż 15 minut samochodem lub 30 minut transportem miejskim.

Istotnym atutem dla organizacji pracy i spotkań w naszym biurze jest biznesowa infrastruktura tej dzielnicy. Kutuzowksi Prospekt i Moscow City które często nazywają "Moskiewski Wall Street" słynie z największej w Rosji koncentracji banków, firm i przedstawicielstw. Dookoła jest sporo nowoczesnych hoteli, restauracji, centrów biznesowych i handlowych, parkingów i środków komunikacji miejskiej. Wszędzie doskonale działa łączność komórkowa i Internet. Jest wygodny dojazd na lotniska Sheremetyevo i Vnukovo oraz do centrum miasta.

Nasze biuro jest dobrze przystosowane do uruchomiane strat-upów i przedstawicielstw. Ma wygodne pomieszczenia, umeblowane i wyposażone w odpowiedni sprzęt, szybki Internet: kablowy i WiFi (6 Mb/s), centralkę telefoniczną z dużą ilością linij (16 zewn / 32 wew.), systemy alarmowe i przeciwpożarowe, kuchnie i WC.

Do Państwa dyspozycji jest zgrany zespół fachowców z dużym doświadczeniem w operacjach eksportowo-importowych i biznesowych, logistyce, księgowości, przepisach prawnych, zaopatrzeniu sieci handlowych i administrowaniu. Mamy też dla Państwa wolne pomieszczenia dla ulokowane nowych pracowników, organizacji "show room", spotkań z klientami i organizacji własnych firm.

 Zapraszamy do współpracy !